Centrála

Hudební skupina, kapela METROPOL – svatby, oslavy, společenské akce, živá hudba na ples

Pořádáte ples, firemní večírek, taneční zábavu, svatbu nebo rodinnou oslavu a ještě nemáte hudbu? Pak jsme tu pro Vás.
Duo METROPOL – kapela z Brna, která hraje český a internacionální repertoár: od rock´n´rollu, disco hitparád až po českou lidovku, moravské písničky a to pro posluchače každého věku z České republiky i ze zahraničí. Kvalitativně je patrný rozdíl oproti jiným dvoučlenným kapelám v tom, že hrajeme kromě kláves na dechové nástroje, harmoniku, housle a kytaru.

Výběr repertoáru je vždy podřízen konkrétnímu složení posluchačů a zahrnuje široké spektrum českých a zahraničních skladeb, evergreeny i současnou populární hudbu, skladby rockové, bluesové, instrumentální, samozřejmě lidovky (valčík, polka, tango aj.) a moravské písničky. Pro V.I.P. akce nabízíme produkci tzv. tafel music, kdy budeme vytvářet atmosféru pro Vaše obchodní či jiné jednání jako hudební kulisa.
To vše můžete mít za přijatelných cenových podmínek.
Nástrojové obsazení: kytara, altsaxofon, klávesy, housle, harmonika.

Proto neváhejte a zamluvte si termín – určitě nebudete litovat. Nic nerozproudí zábavu tak, jako zkušená živá kapela. Hudební skupina, která zahraje písně pro všechny věkové kategorie. Babičky si tak mohou zavzpomínat u lidovky, zazpívat moravské písně, u evergreenů a Vy si naopak užijete novinky – hity, internacionální šlágry – a všichni dohromady se vyřádíte při klasických vypalovačkách.
Web:
https://www.metropolmusic.cz/
http://metropolmusic.webnode.cz/
Adresa:
664 07 Sivice 156
Jihomoravský kraj
Mobil:
+420 607 215 319, +420 739 821 490
E-mail:

Fakturační údaje:

Zdeněk Kříž - GEOS

Dřevařská 852/6
602 00 Brno

IČO: 44991291
Plátce DPH: Ne

ARES  RŽP  Obchodní rejstřík

Obory činnosti:

Opište kód