Centrála

Helena Ondruchová

Nabízíme možnosti ubytování v chalupách, srubech, chatách i apartmánech v oblasti Beskyd.
Naše domy a apartmány je možno si pronajmout v letních měsících na týdenní pobyty, po domluvě případně na dobu kratší, mimo sezonu vám nabídneme také pronájem víkendový, prodloužené víkendy a pobyty mimo víkend.

Mezi naše služby patří:
  • Ubytování – nabídka ubytování v chalupách, chatách, apartmánech, roubenkách v malebné oblasti Beskyd.

  • Dovolená – zprostředkování ubytování na hlavní letní sezonu v termínech červenec–srpen. V tuto dobu jsou objekty zpravidla pronajímány na týden sobota–sobota, případně neděle–neděle. Po domluvě jsou možné však i termíny kratší, podle zájmu a obsazení objektu. Termíny jarních a ostatních mimosezónních prázdnin spolu s Vánocemi a Silvestry jsou domlouvány individuálně.

  • Večírky, firemní akce a oslavy – zajištění ubytování a zajištění hlavního občerstvení. Většinou se jedná o dvoudenní záležitost, kdy příjezd je první den odpoledne před akcí samotnou, následuje ubytování a zábava. V letních měsících program většinou spočívá v lehkých sportovních aktivitách, např. volejbal, fotbal a jiné míčové hry, následuje zábava, posezení venku u ohně, hudba. Druhý den v dopoledních hodinách odjezd. V zimních měsících zábava ve vnitřních prostorech objektu. K občerstvení je možno zajistit různé speciality, jako například grilované sele, vepřovou kýtu, plněná vepřová kolena, živáňskou, obložené mísy a podobně. Jako příloha pečivo, zelenina, omáčky. Vše je dodáno jako hotový pokrm ve smluvenou hodinu. K pití dle objednávky pivo s chladícím zařízením, nealko, alko.

  • Školení – pro zpestření školení můžeme nabídnout některé ubytovací kapacity s možnosti Wi-Fi připojení. Na požádání připravíme flipchart tabuli. Vhodné pro skupinky 5–10 osob či menší obchodní týmy. Na tyto akce připravíme kompletní občerstvení. Snídani, oběd ve zdejší kolibě, viz záložka partneři na stravování, večeři formou rautu. Volná zábava v okolí domu a prostorech ubytování, druhý den snídaně, odjezd.

  • Rodinné oslavy – pokud se rozhodnete využít našich kapacit, dům Vám připravíme podle přání a počtu osob, nebo tuto záležitost přenecháme vám. Podstatné je, že úklid je zcela v našich režiích. Tyto akce se většinou odehrávají v sobotních odpoledních hodinách. Je možné využít ubytování na celý víkend. Příjezd v pátek v odpoledních hodinách, odjezd v neděli dopoledne. Občerstvení buďto vlastní, nebo je možné zajistit různé speciality, jako například grilované sele, vepřovou kýtu, plněná vepřová kolena, živáňskou, obložené mísy a podobně. Jako příloha pečivo, zelenina, omáčky. Vše je dodáno jako hotový pokrm ve smluvenou hodinu. K pití dle objednávky pivo s chladícím zařízením, nealko, alko.

Naši partneři zajišťující stravování:


  • Zlevněné pobyty léto 2014 – pro letošní sezonu jsme pro Vás připravili 20 % slevy u některých objektů, více na tel: 608 919 211.
Web:
http://www.ubytovanivbeskydech.com
https://www.facebook.com/pages/Ubytov%C3%A1n%C3%AD-v-Beskydech/207757329254849
Adresa:
756 55 Dolní Bečva 394
Zlínský kraj
Mobil:
+420 608 919 211
E-mail:
Po − Ne:
nonstop

Fakturační údaje:

Helena Ondruchová

756 55 Dolní Bečva 394

IČO: 87961822

ARES  RŽP  Obchodní rejstřík

Obory činnosti:

Opište kód